Novinky

Hodnocení uživatelů: 4 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

nadpisczdoclankulitewave

S novou kolekcí Lite Wave nám Silhouette opět dokazuje, že fantastický design a inovativní výrobní technologie můžou jít ruku v ruce. Lite wave je zářným příkladem vášně pro technologický pokrok ve výrobě brýlových obrouček, kterou v Linci jistě nepostrádají a dokazují nám to s každou novou kolekcí. 


image.png
Elegantní a jemný celorámový model Lite Wave je vyroben z ultratenkého titanu. Lite Wave nadchne stylovým a nadčasovým lookem. Modely jsou však kromě prvotřídního designu i velmi pohodlné na nošení. Jsou lehké jako pírko a dokonale se tak hodí i pro celodenní nošení. Ikonický minimalismus a lehkost jsou již po desetiletí synonymem pro prémiovou značku Silhouette.

Novinka Lite Wave je prvním modelem brýlí Silhouette, který disponuje technologií zavírání rámu přímo v samotném kloubku. Díky této nové technologii pak můžete celorámovou obroučku lehce přímo v kloubku. Vyjmutí či vsazení brýlového skla je tak jednoduchou záležitostí. 

Lite Wave3

Lite Wave se ještě před oficiálním uvedením na trh může pyšnit designérským oceněním iF Design Award 2020. Toto ocenění je nejstarším svého druhu a Silhouette jej získala za kategorii celorámových titanových brýlí. Rok 2020 je u Silhouette zaměřen na celorámové obroučky více než kdykoliv jindy a my se nemůžeme dočkat, až vám tento model představíme. 

Lehkosti, svého poznávacího znaku, se v Rakousku očividně nevzdali. Na výběr máte ze čtyř nadčasových modelů. Každý model je pak k dispozici ve čtyřech barvách a každý zaujme zajímavým tvarem. Milovník brýlí si přijde na své.

 

Zůstaňte v kontaktu

  • Na moklině 539/10 163 00 Praha
  • asistent@strabilia.cz
  • +420 235 313 313
  • www.strabilia.cz