Novinky

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

Silhouette Titan Minimal Art model 5599

Společnost Silhouette International letos slaví 25 let TMA – Titan Minimal Art. V roce 1999 se brýle Titan Minimal Art staly přes noc senzací, která způsobila revoluci na trhu s brýlemi. Nejlehčí a nejdokonaleji padnoucí brýle se zrodily z rakouské inovace. 

TMA je dnes nejslavnější bezrámový model od Silhouette, váží neuvěřitelných 1,8 gramu a dokonce doprováze i NASA astronauty na více než 70 vesmírných misích!

U příležitosti 25 let této ikony bychom vám rádi představilise novou generaci brýlí Titan Minimal Art nebo TMA. Vážného pokroku bylo dosaženo v technických vylepšeních TMA. Titanové straničky nové generace s vylepšenou ohebností a přizpůsobivostí se i snadněji nastavují. Nosník je jemnější a estetičtější,  o 20 % tenčí a dokonale zarovnaný od můstku k obrubě. Nejpřizpůsobivější a nejpružnější titanové brýle na světě těsně zapadají do prémiového pouzdra, které brýle obklopuje jako ochranný energetický štít na kosmické lodi. 

Barevná paleta nové kolekce Titan Minimal Art sahá od zelené, modré a fialové inspirované galaxií až po nadčasové tóny, jako je zlatá, růžově zlatá a stříbrná.

Tvarům lze dodat obzvláště jedinečný styl pomocí tónování a inovativní, částečné barevné drážky které se provádí prostřednictvím služby 100% Silhouette v Linci. Zákazníci si mohou vybrat personalizované barevné kombinace.

Nové TMA představuje:

1. To nejlepší z 25 let zkušeností - aktualizace ikonického, oceňovaného mistrovského díla minimalistického umění designu

2. Moderní, dynamický design stranic z high-tech titanu s vylepšenou ohebností a přizpůsobivostí

3. Nový nosník s moderním estetickým vzhledem

4. Charakteristická technologie bez pantů, která zaručuje dokonalé přizpůsobení a nejvyšší pohodlí při nošení 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

5. Aktualizace tvarů a barev: Vyvážený sortiment moderních a klasických tvarů a barev

6. Signature koncovky- nastavitelné a zkracovatelné

Pro objednání prosím kontaktujte obchodní zástupce pro značku Silhouette. 

Zůstaňte v kontaktu

  • Na moklině 539/10 163 00 Praha
  • asistent@strabilia.cz
  • +420 235 313 313
  • www.strabilia.cz