O nás

Logo Strabilia, s.r.o.

Společnost Strabilia, s.r.o. se zabývá distribucí dioptrických obrub a slunečních brýlí. V současné době exkluzivně zastupujeme devatenáct značek evropské výroby na českém a slovenském trhu. Brýle značek z našeho portfolia se vyrábí v Rakousku, Německu a v Itálii. Na českém trhu se pohybujeme od roku 1997. 

Náš zkušený tým disponuje letitými zkušenostmi v oboru a díky tomu můžeme našim klientům nabídnout profesionální servis a přístup. Distribuce brýlových obrub a slunečních brýlí již od roku 1997. 

Vážení obchodní partneři, 


pokud jste naším zákazníkem, svěřujete nám své osobní údaje. Společnost STRABILIA, s.r.o. odpovídá za jejich zabezpeční a za ochranu Vašich osobních dat. Níže naleznete zásady a práva, které se Vás týkají v souvislosti s nařízením o ochraně osobních údajů. 

SPRÁVCE
Správcem Vašich osobních údajů je společnost STRABILIA, s.r.o., IČ: 25603906 se sídlem Na Moklině 10, 16300 Praha. Správce data zpracovává pro zajištění kvality a trvání obchodního vztahu mezi správcem, společností STRABILIA, s.r.o., a subjektem. Správce nadále rozhoduje o dalších společnostech, které Vaše data také zpracovávájí a mezi tyto další zpracovatele patří dodavatelé zboží a služeb. 


JAK NÁS MŮŽETE KONTAKTOVAT? 
Pokud budete mít zájem zjistit, jak konkrétně Vaše data zpracováváme a kdo se na tomto procesu podílí, můžete nás kontaktovat e-mailem na adrese office@strabilia.cz, nebo zavolat na telefon +420 235 313 314


ROZSAH DAT A ÚČELY ZPRACOVÁNÍ
Data, která nám svěříte, zpracováváme z následujících důvodů: 


PRO ZAJIŠTNĚNÍ SLUŽEB A DODÁVEK ZBOŽÍ
Fakturační údaje jsou pro nás nezbytným údajem, který potřebujeme pro naplnění našeho obchodního vztahu. Tato data zpracováváme i pro účely vyřízení všech reklamací. 


ÚČETNÍ SYSTÉMY
Vaše fakturační údaje potřebujeme pro splnění zákonných povinností při vystavování a správnou evidenci daňových dokladů. 


E-MAIL
Všechna data, která se týkají vaší e-mailové adresy a informací s e-mailem spojených, využíváme kromě pravidelné korespondence i pro zasílání pravidelných newsletterů, které obsahují informace a novinky z našeho oboru. Tato data využíváme z důvodu oprávněného zájmu, který vznikl na základě našeho odběratelsko-dodavatelského vztahu. Přepokládáme tak, že Vás tyto pravidelné newslettery zajímají, jelikož obsahují jen a pouze informace a novinky z oboru oční optiky. Data pro e-mail marketing budeme uchovávat po dobu pěti let od posledního vystaveného účetního dokladu za dodání zboží či poskytnutí služby. 

Svou vůli být zapomenut a vymazán z našeho e-mailového seznamu můžete vyjádřit odhlášením odebírání tohoto newsletteru za pomocí odkazu, který je přikládán ke každému našemu newsletteru. 


ZABEZPEČENÍ
Všechna data, která zpracováváme, chráníme v nejvyšší možné míře a používáme k tomu moderní technologie. 


TŘETÍ OSOBY
K vašim datům mají přístup zejména naši zaměstnanci a obchodní zástupci naší společnosti, kteří s nimi nakládají dle popsaných rozsahů. Pro zajištění plynulosti našeho obchodního vztahu s těmito daty nadále pracují i zástupci třetích stran, ke kterým patří: 

Účetní

Google - Google analytics

Kurýrní společnosti - DER KURIER, GLS

Používáním tohoto webu může docházet k ukládání Vašich osobních údajů námi nebo třetími stranami, mezi které patří Smartsupp.com, s.r.o., DIČ CZ03668681

ÚZEMNÍ OMEZENÍ ZPRACOVÁVÁNÍ
Data zpracováváme jen a pouze v České a Slovenské republice. 


Tyto zásady platí od 25. 5. 2018. 


STRABILIA, s.r.o. 

Náš Tým

Obchodní zástupci

Luboš Merta

Region Morava

Telefon: 797 976 591
E-mail: merta@strabilia.cz

Milan Hazuka

Region Čechy

Telefon: 603 464 757
E-mail: hazuka@strabilia.cz

Jan Biroš

Region Čechy

Telefon: 776 762 109
E-mail: biros@strabilia.cz

Zaměstnanci


František Murin

Jednatel

Telefon: 731 031 080
E-mail: Strabilia@strabilia.cz

Štěpán Dvořáček

Zák. servis, objednávky, reklamace

Telefon: 235 313 313
E-mail: sklad@strabilia.cz

Zůstaňte v kontaktu

  • Na moklině 539/10 163 00 Praha
  • asistent@strabilia.cz
  • +420 235 313 313
  • www.strabilia.cz