Novinky

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

Seznamte se s naším týmem - Dávid Šindléry

Každý měsíc bychom vám rádi blíže představili jednoho z našich obchodních zástupců. 

Nejprve jsme vyzpovídali našeho obchodního zástupce Dávida Šindléryho, mistra Slovenska v boardercross mountainbiking,  který u Strabilie na Slovensku zastupuje značky evil eye, Fila, Nina Ricci a Fitche titanium.

Ahoj Davide, jak dlouho pracuješ pro společnost Strabilia a co tě na této práci baví a naplňuje?

Je to přesně 13 let, co brázdím silnice s kufry na palubě. Začátky byly docela náročné, žádné google mapy, jen seznam adres optik a tištěná mapa, bylo to docela hardcore dostat se na správné místo. Do firmy jsem přišel ze sportovního odvětví a úplně mi spadl kámen ze srdce, když jsem po dvou týdnech ve firmě navštívil továrnu Silhouette v Linci a viděl výrobu sportovních brýlí, nyní evil eye. Preciznost, kvalita a technický vývoj, opravdu jsem si to užíval.  Dodnes jsem nadšený, když se na přelomu roku objeví nová kolekce a já vidím další pokrok. Baví mě tedy pracovat se špičkovým produktem, který jsem si vyzkoušel i na sobě a mohu mu stoprocentně důvěřovat. Vždy mě potěší pozitivní zpětná vazba od sportovců, kteří naše brýle nosí a jsou s nimi spokojeni, nebo když najdeme řešení pro něčí problém. V průběhu let se několik našich obchodních partnerů stalo mými přáteli, takže o to příjemnější jsou mé návštěvy v optice.

Můžete nám o sobě říci také něco osobnějšího, co děláte, když zrovna nepracujete pro Strabilii? 

Jsem vystudovaný grafik. Mám osmiletého syna. Žiji se svou přítelkyní na Liptově. Miluji hory, vodu, hudbu. V současné době, když mám čas, jezdím v zimě na skialpech a v létě je to trailové ježdění na bajku a paddleboardu. Rád si užiju dobrý rockový koncert, řemeslné pivo, chatu s rodinou a přáteli.

Řekněte mi něco, co by mnohé vaše kolegy nebo optické obchodní partnery překvapilo, kdyby se o vás dozvěděli?

Dělal jsem různé extrémné sporty, jezdil jsem drážky ve volném terénu na snowboardu, mountainboarding - zde se mi podařilo v roce 2006 vyhrát mistrovství Slovenska v disciplíně boardercross, enduro mountainbiking. 

To je fantastické! Máte také nějaké předsevzetí do nového roku 2024?

Hlavně aby byli všichni zdraví a sundat pár kil, která se na mě zase nalepila. A samozřejmě, ať máme mezi optiky hodně spokojených obchodních partnerů a ať vše plyne v klidu a harmonii.

Davida můžete kontaktovat ohledně značek evil eye, Fila, Nina Ricci nebo Fitch: 

Dávid Šindléry I Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. I +421 915 863 264

Zůstaňte v kontaktu

  • Na moklině 539/10 163 00 Praha
  • asistent@strabilia.cz
  • +420 235 313 313
  • www.strabilia.cz