Novinky

policelogo

 

POLICE, italská značka, kterou má na svědomí společnost DE RIGO, vchází do nového roku v novém kabátě. Značka vznikla v roce 1983 jako značka rebelů a buřičů, kteří se stavěli proti společnosti a establishmentu a rádi šli proti proudu. Generace mileniálů, kteří vyrostli v osmdesátkách, vzala značku za svou a POLICE se zakrátko rozšířil po celém světě. 

Dnešní svět, který je jistě zcela odlišný oproti roku 1983, má však jiné rebely a jiné buřiče. Rebelie a nekonformnost již není alfou a omegou a proto se musela změnit i značka POLICE, protože cílová skupina již přestávala slyšet na styl komunikace, na kterém značka do té doby stavěla. Designový přerod si vzal pod křídlo Enrico Furlan, kreativní ředitel, který reinterpretoval klasický odkaz značky POLICE do dnešního světa a světla. 

Po měsících a měsících výzkumů přichází POLICE v novém kabátě. Rebelové jsou tu stále a vždy budou. POLICE k nim však bude hovořit jiným jazykem. Na základě těchto poznatků vznikla kampaň s názvem "QUIET REBELS" - tichá rebelie. POLICE v roce 2018 je značka pro moderní a mladé jednotlivce, kteří chtějí na světě, ve kterém žijí, zanechat svůj odkaz. Rebelii již nenosí tolik na odiv, rebelují uvnitř sebe sama. Rádi jsou členem společnosti, ve které panuje kompetitivní nálada, kde se členové předhánějí v překonávání překážek a pilování vlastních dovednotí. Chtějí zkrátka vyčuhovat, nechtějí zapadnout. 

Aktualizujte prosím POLICE vizuály na Vašich internetových stránkách a vyměňte již staré vizuály za nové. Odkazy ke stažení naleznete v našich newsletterech.

Pozn: Po najetí myší na fotografii se zobrazí číslo modelu a kód barvy. 

A jak taková kampaň vypadá? Podívejte se na hlavní vizuály nové kampaně TICHÁ REBELIE.  

policecz2

 

policecz1

 policecz6

 

policecz4

 

policecz3

 

policecz5

Zůstaňte v kontaktu

  • Na moklině 539/10 163 00 Praha
  • asistent@strabilia.cz
  • +420 235 313 313
  • www.strabilia.cz