Novinky

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

foroptiknadpis

V termínu 22. – 24. listopadu 2018 se v areálu PVA EXPO PRAHA uskuteční mezinárodní odborný veletrh pro optiku, optometrii, oftalmologii a design FOR OPTIK. Kromě atraktivní lokality nabízí veletrh obchodní potenciál Prahy a regionu Středních Čech a také 3 dny plné obchodníků a odborníků z oboru. Odbornými partnery veletrhu jsou Živnostenská komora českých očních optiků a Česká kontaktologická společnost. 


foroptiklogoDOPROVODNÝ PROGRAM VELETRHU

Po celou sobotu budou probíhat odborné přednášky na aktuální témata a to jak v přednáškovém sálu přímo v hale 3, tak v sále ve Vstupní hale II. Kompletní seznam včetně témat pak bude zveřejněn na stánkách veletrhu v průběhu září.

Ocenění GRAND PRIX 2018 o nejinovativnější výrobek či technologii bude udělen na základě hodnocení odborné komise. 

 

 

Společenský večer pro vystavovatele a jejich zákazníky proběhne 23. 11. 2018 v Kongresovém sále v areálu výstaviště a jeho součástí bude i předání cen GRAND PRIX 2018. V průběhu večera budou také oceněni nejlepší studenti z oborů optiky, optometrie a oftalmologie.

www.foroptik.cz

 foroptikfotosalu

 

V sobotu 24. 11. 2018 pak proběhne FOR OPTIK Day (B2C workshop), který je místem pro prezentaci designu, novinek a trendů z oboru brýlí, čoček a příslušenství. Cílem je zároveň edukace koncového zákazníka v daném oboru. Ve spolupráci s předními klinikami a optikami v ČR bude návštěvníkům umožněno měření zraku a další služby. Celý den bude doplněn o řadu doprovodných aktivit (prezentace, výstavy, přehlídky apod.).

Akce bude probíhat odděleně od B2B haly vystavovatelů. V rámci této akce se mohou firmy prezentovat formou výstavní plochy nebo prezentace (20 minut).  Více informací na www.foroptikday.cz.

ZAREGISTRUJTE SE JIŽ NYNÍ

Na webových stránkách veletrhu je možné se už nyní zaregistrovat a nepromeškat tak jedinečnou příležitost stát se součástí veletrhu FOR OPTIK a zúčastnit se tak obchodních jednání s řadou zahraničních i tuzemských partnerů. Pro odborníky ze společností z oblasti optiky, optometrie, oftalmologie a souvisejících oborů na českém i zahraničním trhu je vstup po registraci zdarma. Pro ostatní účastníky pak stojí 3 000 Kč. On-line registraci najdete zde: http://foroptik.cz/registrace/navstevnik/

 

 

Zůstaňte v kontaktu

  • Na moklině 539/10 163 00 Praha
  • office@strabilia.cz
  • +420 235 313 313
  • www.strabilia.cz