Novinky

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

neubauoct18nadpis

Na cestě je nový přírůstek do rodiny The Wire. Sluneční modely Nina a Mark Vás oslní svým přesahem do éry sedmdesátých a osmdesátých let s reinterpretací klasických tvarů. Proprocované detaily a nové gradientní barvy vás musí chytit za srdce. 


urbannostalgiaDesignová inspirace pro modely Nina a Mark vychází z trendu, který se jmenuje Urban nostalgia a mísí v sobě retro nádech dob dávno minulých s jistým nadhledem a přesahem do dnešní doby. Staré magnetofonové pásky, první Prestige tenisky, první sluneční brýle. Odvážné tvary slunečních brýlí se hrdě hlásí k odkazu Studia 54 a k neochvějnému zástupu superhrdinů, kteří v osmdesátých letech zaplavili v nejrůznějších filmech a seriálech obrazovky po celém světě. 

 

 

 

 

 

 

ninanadpis

 

 

Nina T621 se svým motýlím tvarem Vám padne do oka. Velmi ženské a jemné výřezy po stranách dodávají modelu nadčasovost a dávku extravagance a nápaditosti. Nina je v nabídce v celé škále barev od růžové přes stříbrnou, zlatou, nebo s prvkem želvoviny či v barvě černého inkoustu. Podle barvy brýlí jsou sluneční skla v nabídce od hnědé až přes modrou, tmavě černou nebo žlutou. 

 

 

 

 

ninaallcolorst621neubau

 

DSC 7868 

 

marknadpis

 

Mark T622 je víceúhelnou verzí klasického nestárnoucího pilotkového tvaru se stále trendy hrazdičkou. Tento unisexový model září stejně jako sláva holywoodských hereckých hvězd, jejichž styl a look jej inspirují a dodávají mu nostalgický nádech, přesně podle trendu Urban nostalgia. 

 

 

markallcolorst622neubau

 

DSC 7782 

DSC 7853

 

Zůstaňte v kontaktu

  • Na moklině 539/10 163 00 Praha
  • asistent@strabilia.cz
  • +420 235 313 313
  • www.strabilia.cz