Novinky

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

adamaevanadpis

 

 

 

adamaevaneubaucover

Kromě numerického očíslování pojmenovává neubau své modely podle zaměstnanců továrny v Linci, kteří brýle vyrábějí. Dva nové modely s pojmenováním Adam a Eva, s námětem ze známého biblického příběhu, v interpretaci značky neubau. Modely patří do prémiového price pointu neubau a jsou součástí sprnové kolekce. První objednané kusy se na pulty českých optik dostanou již za pár týdnů. 


 

naturalpxlogodoclankuOba dva tyto modely se vyrábí z ekologického materiálu naturalPX, který je z více než 65% tvořen rostlinnými zdroji. Jedná se o nový patentovaný materiál, který je vyráběn výhradně pro značku neubau. Cílem značky je, aby v budoucnu byly v kolekci pouze obruby vyráběné z tohoto nového materiálu, který tak nahradí známý materiál SPX.

Koncovky jsou pak pro lepší adaptabilitu stranic vyrobeny z titanu.

 

Zajímavostí modelů Adam a Eva je nový druh kloubku neubau, který byl poprvé použit u modelu Sigmund a Carl, který je velmi úspěšným modelem z portfolia brýlí neubau. Kloubek je v otevřeném stavu zhmotněním loga neubau a při zavřeném stavu se na jedné straně kloubku odhalí půlka názvu loga neu a na druhé straně druhá půlka bau. Průhledná část stranice pak odhalí titanovou část, kde na jedné straně naleznete vyrytý název neubau a na druhé AUSTRIA, jako odkaz k Rakousku, kde se brýle neubau vyrábí ve společnosti Silhouette International. Tato společnost byla založena v roce 1964 a stojí na více než padesátiletých zkušenostech v brýlovém průmyslu. 

kloubekneubaunovy

 

 Pojďme si tedy tyto dva modely blíže představit. 

 

adamuvodni

 

 

Adam zastupuje novou generaci tvarů. Říkáme tomu squanto. Tak trochu panto, ale tak trochu i square. (z anglického slova pro čtverec - square). Skvělý unisex tvar s našim novým kloubkem ve tvaru loga neubau. Je skvělý pro středně velké až velké tváře. Adam se vyrábí ve čtyřech barevných provedeních. 

 

 

 adamt055

 

evauvodni

 

 

 

 

Eva bude vaše kamarádka. Je to jemný feminní tvar s jemnými líniemi a s lehkým přesahem do kočičích tvarů. Skvělý model pro každodenní nošení. Tento tvar je slušivý pro malé a středně velké tváře. 

 

 evat056

 

NEUBAU 032 0738 v1 RGB

 

 

NEUBAU 270 2366 v1 RGB 

 

 

Zůstaňte v kontaktu

  • Na moklině 539/10 163 00 Praha
  • asistent@strabilia.cz
  • +420 235 313 313
  • www.strabilia.cz