Novinky

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

 

Snímek obrazovky 2018 01 15 v 16.26.24

 

 

 

 

 

 

 

Rakouská značka neubau, nejnovější člen rodiny Silhouette International, přivítá letos v dubnu nový přírůstek do segmentu prémiových kousků. Sluneční model Sigmund & Carl zaujme již na první pohled díky svému jedinečnému designu, který je v souladu se skvěle padnoucím rámem a příjemným pocitem při nošení. Nový model si svou premiéru odbyl na uplynulém mnichovském veletrhu OPTI 2018. 


 

freudjung

 Je jisté, že tato dvě jména z oboru psychoanalýzy, Sigmund Freud a Carl Gustav Jung se ve svých teoriích příliš neshodovali, ale přesto měli v lásce stejnou věc. Oba dva si zamilovali nápadné kulaté obroučky. Zatímco Freud preferoval plastové, Jung naopak propadl kovovým brýlím. 

 

V neubau se nechali těmito kapacitami moderní psychoanalýzi inspirovat a vytvořili model slunečních brýlí, Sigmund & Carl, který v sobě spojuje oblíbené brýle Freuda a Junga díky neobvyklé kombinaci materiálů. Tento model vás ochrání nejenom před sluncem ale také před obdivnými pohledy všech okolo vás. 

 

 

sigmundcarl4

Speciální neubau kloubek, který se objevuje úplně poprvé právě v tomto modelu, skvěle kombinuje funkční neobvyklý design a zapracování firemní identity loga neubau do samotné obruby. Kloubek disponuje nekompromisní kvalitou co do výroby a získá si jistě mnoho příznivců díky hladkému zavírání a otevírání. Integrovaná drážka zase usnadní inklinaci a stranice se tak plně přizpůsobí zákazníkům.

straniceprůhledná Model Sigmund & Carl v sobě skrývá také element překvapení. Ať už v chytře provedeném nátisku samotného kloubku, který při zavření stranic na levé straně skrývá nápis NEU a na právě straně nápis BAU, nebo v transparentní vnitřní straně stranice, která nám odhaluje drátek ve stranici.

Sigmund & Carl je vyroben z titanu, nerezové oceli a z naturalPX, který je ze 65% vyroben z rostlinných zdrojů. Splňuje tak nároky, na jaké jsou zákazníci Silhouette International již zvyklí. Lehkost, odolnost a stabilita. 

natural PX je nový materiál, který pro výrobu značky neubau vymyslel tým v rakouském Linci, kde se značka vyrábí. Lisováním semen skočce obecného vznikne ricinový olej, který se po zahřátí používá pro výrobu plastů. Používá se však také v lékařství, kosmetice a dalších průmyslových odvětvích 

 

 

neustranice

 

  

 MG 3912

 

Obal na brýle, který v neubau vytvořili ve spolupráci s mnichovskou značkou ANY DI, poskytuje celému projektu nový rozměr.

 

Pouzdro ANY DI je prvním pouzdrem, které lze připnout ke kabelce nebo příruční tašce, což z pouzdra dělá přídavný módní doplněk a dotváří tak ekologické sdělení značky neubau. Celé pouzdro je totiž vyrobeno z recyklovaného polyesteru

 

 

Sigmund & Carl je unisex model, který přichází na trh ve třech barevných provedeních (sněhově bílý mat s hedvábně růžovou, uhlíkový mat s eklekticky stříbrnou a uhlíkový mat se zářivě zlatou. V českém retailu se poprvé objeví v dubnu 2018. 

www.neubau-eyewear.com

www.strabilia.cz

 

  

 

sigmundcarl2

 

 

 Snímek obrazovky 2018 01 15 v 19.02.19

 

 

Snímek obrazovky 2018 01 15 v 18.57.43

 

 

sigmundcarlcovermain 

STRABILIA, s.r.o., je výhradním distributorem značky neubau na český a slovenský trh.  

Zůstaňte v kontaktu

  • Na moklině 539/10 163 00 Praha
  • asistent@strabilia.cz
  • +420 235 313 313
  • www.strabilia.cz