Novinky

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

neubau2020nadpisczdoclanku

 

Jako poctu nekonečnému létu na Francouzské Riviéře šedesátých let představuje neubau svou speciální edici pro rok 2020 s názvem “Côte du Soleil”. Náturu a náladu jedné velké éry se rakouská značka neubau rozhodla oslavit a připomenout spolu s jednou velkou premiérou: všechny tři nové modely ze speciální edice jsou vyrobeny z nového inovativního materiálu natural3D, který je kompletně tvořen biologickým materiálem. 


  

neubau4article
CESTA NA FRANCOUZSKOU RIVIÉRU LET ŠEDESÁTÝCH

Francouzská Riviéra šedesátých let evokuje nostalgii a sentiment, který stále rezonuje v celé jedné generaci. Během této doby byl jih Francie pulzujícím místem, kde se bořily dosavadní hranice v umění, designu a kinematografii a které je dodnes popisováno jako místo, které kombinuje nedostižný půvab s nepopsatelným pocitem svobody.

Azurové pobřeží se díky svému geniu loci stalo v šedesátých letech útočištěm a hrištěm pro takové ikony světové umělecké scény jako například Andy Warhol nebo Roy Lichtenstein.

Právě díky této svébytné a svobodné nonšalantní scenérii si toto místo vybral Jacques Deray jako ideální prostředí pro svůj kultovní film “La Piscine”, který ducha této doby dokonale zachytil a zachoval pro budoucí generace.

Tým mladé rakouské značky neubau se tuto dekádu rozhodl připomenout a oslavit novou speciální edicí s názvem “Côte du Soleil”. “Côte du Soleil” navozuje pocity nekonečného vleklého léta a evokuje naprosto dokonale všechny vlivy a prvky Azurového pobřeží šedesátých let – pocit svobody, znovuobjevení touhy a houževnatosti něco na tomto světě zanechat a v neposlední řadě taky spojení s přírodou.

“Côte du Soleil” znamená romantické letní lásky nekonečně parného léta, “Côte du Soleil” znamená svobodu v umění. S pomocí přírodních materiálů a dokonalého technologického zpracování přináší značka neubau tuto myšlenku zpět do dnešní doby prostřednictvím tří slunečních modelů s názvem “Côte du Soleil”.  

 

 

 

 

BAZÉN JAKO DESIGNOVÝ SYMBOL

S novou speciální edici chce neubau převyprávět příběh Azurového pobřeží šedesátých let skrze unikátní a jedinečný brýlový design. Mladá rakouská značka, která skvěle kombinuje udržitelnost se špičkovým designem v nových modelech naprosto dokonale zachycuje vizuální vjemy a prvky, které se objevují ve slavném filmu Jacquese Derayho, “La Piscine”. Inspiraci nachází nejenom v samotných představitelích tohoto snímku, ale také v jedné z postav, která sice během filmu nepromluví, ale je však velmi důležitá – bazén.

 

 

neubau3article

 

 

Tři nové přírůstky ze speciální edice “Côte du Soleil” bychom mohli popsat jako moderní klasiku okořeněnou vintage nádechem. Stejně jako vykachličkovaný rám bazénu obklopuje třpytivou vodní hladinu a uzavírá tak nekonečnou smyčku kachle, tak i samotná brýlová obroučka smyčkově obklopuje sluneční skla v modelech ROMY, ALAIN. MAURICE. Každý z nových modelů pak přichází ve dvou barevných variantách. V kolekci pak najdeme jeden rám pro ženy, dívky, dámy a paní (ROMY), jeden pro pány, muže a gentlemany (ALAIN) a jeden unisex rám (MAURICE). ROMY, ALAIN a MAURICE vzdávají hold nejenom svým slavným jmenovcům, představitelům tohoto snímku, ale také krásné přírodě Azurového pobřeží. 

 

neubau2article 

UDRŽITELNÝ VINTAGE DESIGN DÍKY 3D TISKU

Vizionářský charakter této slavné éry nezůstane u neubau bez povšimnutí. Se speciální edicí 2020 se neubau doslova vydává po zelené. “Côte du Soleil” je vyroben z nového materiálu natural3D, který je ze sta procent založen na biologickém původu. Díky využití technologie 3D tisku a přírodním materiálům je “Côte du Soleil” první brýlovou kolekcí značky neubau, která pochází výhradně z rostlinných materiálů. Tři nové modely vyčnívají nejenom díky odvážnému designu a udržitelné výrobě, ale také díky unikátní flexibilitě, lehkosti a dlouhodobé barevné stálosti materiálu natural3D. Titanový drát, který je zataven do stranic a koncovek těchto nových brýlí, pak umožňuje úpravu přímo na míru zákazníka.   

Zůstaňte v kontaktu

  • Na moklině 539/10 163 00 Praha
  • asistent@strabilia.cz
  • +420 235 313 313
  • www.strabilia.cz