Novinky

Hodnocení uživatelů: 4 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

nadpis3D

Pilotkový a kočičí tvar jsou ikonické styly slunečních brýlí, prověřené dekádami módních trendů. Rakouská značka neubau eyewear dává ve své kolekci těmto kultovním tvarům nádech futuristického designového zpracování.


U modelů Olivier 3D a Virginia 3D lze již podle přívlastku odhadnout odkud vítr vane. Díky kontrastu mezi použitými materiály, mezi nerezovou ocelí a aplikacemi z 3D tisku se těmto ikonickým tvarům, které se na vrcholu popularity drží již od čtyřicátých let, dostane nového designového směru. 

 

bryletrojkaolivierT639 Oliver3D 5030 dark teal glorious gold Sid

 

 

Olivier 3D je unisexový pilotkový tvar. Barevné elementy z 3D tisku, které se skvěle snoubí s klasickou nerezovou ocelí pozvednou tuto nestárnou klasiku o level výše. Z nestárnoucí klasiky se tak rázem stává avantgardní sluneční model, který zvýrazní jak ženské, tak mužské rysy ve tváři. 

 

 

 

 

bryletrojkaVIRGINIA

T640 Virginia3D 9040 black black ink matte Sid

 

 

 

 Extravagantní model Virginia 3D pro všechny dámy, slečny a paní ohromí klasickým kočičím tvarem, který na první pohled zaujme skvěle zapracovanými 3D aplikacemi. Barevné kombinace si pohrávají s devadesátkovým lookem.

 

 

 

 

 

 

 

Použití technologie 3D tisku pro výrobu brýlí značky neubau je skvělým příkladem využití této pokrokové technologie v praxi. Rakouská značka brýlí neubau již na trh přinesla více modelů, které se mohly chlubit futuristickými prvky z 3D tisku. Tato metoda poskytuje nové možnosti co do designu a kreativity ale také odpovídá jedné z hlavních myšlenek značky neubau a tou je udržitelnost. High-tech výroba pomocí 3D tisku je plně bezodpadovou záležitostí. 

Zůstaňte v kontaktu

  • Na moklině 539/10 163 00 Praha
  • asistent@strabilia.cz
  • +420 235 313 313
  • www.strabilia.cz