Novinky

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

tintedlovenb

Další velký trend roku 2019 je jasný. Barevná brýlová skla, žádná nuda. Růžové, žluté, modré, zelené, červené. Všechno je povoleno. Festivalové deštíky letos uvidíte růžově. Léto je opravdu za rohem a spolu s ním i festivalová sezóna. Pastelové modely, Dani a Dominik, spolu s Hannesem a Maxem míchají barvy cukrové vaty s živým odstínem citronového sorbetu. To nejlepší pod sluncem.


 NEUBAU 210 203 v2 RGB

 

Značka brýlí neubau kombinuje ducha mladých kreativních myslí s udržitelností a s vice než padesátiletou historií v oboru. neubau je nejmladší značkou ze stáje ikonické společnosti Silhouette International a díky tomuto spojení může stavět své vize na dekádách pečlivě střeženého know-how. Brýle značky neubau splňují ty nejvyšší nároky na kvalitu s důrazem na dynamický a progresivní přístup k brýlovému designu. Používáním materiálu naturalPX, který je ze 65% tvořen rostlinnými zdroji, značka vysílá jasný signál směrem k udržitelné budoucnosti. Výsledkem jsou technologicky dokonalé a ultra lehké brýle vyrobené z přírodních materiálů. 

 image.png

 

Dani & Dominik by chtěly letní festivaly trošku ozelenit. Jsou vyrobeny z udržitelného materiálu naturalPX, který pochází ze 65% z rostlinných zdrojů. Kulatý design modelu Dani s hranatým nosníkem a Dominikův pilotkový styl se skvěle doplňují s barevnými kombinacemi jako z videoklipu americké zpěvačky, Katy Perry.

 

 

hannes

 

Max & Hannes dokazují, že protiklady se přitahují: osobitý rám z nerezové oceli se snoubí s romanticky barevnými brýlovými sklíčky. Max zaujme mixem intelektu a výstřednosti. Model Hannes bude díky svému hranatému tvaru vždy vystupovat z řady. Barevný mix těchto modelů je skvělým doplňkem vaší festivalové nálady. 

 

 

 

 

 

DOMINIKCELEJ

 

HANNESCELEJ

 

DANICELEJ

 

MAXCELEJ

Zůstaňte v kontaktu

  • Na moklině 539/10 163 00 Praha
  • asistent@strabilia.cz
  • +420 235 313 313
  • www.strabilia.cz