Novinky

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

nadpisperretschadczsk

Rakouská značka Silhouette si pro vytvoření speciální limitované kolekce pro letošní rok vybrala návrhářskou dvojci z Berlína. Pomyslný štafetový kolík a trend, který pokračuje od roku 2015, kdy se Silhouette poprvé spojila s mladým designérem Wesem Gordonem, v roce 2018 přebírá designérské duo Perret Schaad, které představuje ikonický model TMA v naprosto novém a nevídaném světle, které má značku posunout do popředí módních magazínů. 


 

perretschadduo

Návrhářské duo Perret Schaad se popisuje takto: 

PERRET SCHAAD znamená zvědavost a snahu o odkrytí individuálních definic krásy. Johanna Perret a Tutia Schaad kombinují své nápady a lásku pro experiment v souladu s kvalitou a výmluvností samotného designu. Jejich přístup je definován respektem pro tradiční krejčovské umění a techniku spolu s neodolatelnou chutí lehce redefinovat nastavená a vžitá pravidla. 

Estetika značky PERRET SCHAAD je známá pro své střihy a dokonalý draping. Dříve se anglické slovo draping překládalo do českého jazyka jako aranžování. V dnešním kontextu by však takový překlad zněl jako archaismus. Intuitivní design spojuje plynulost a pohyb se sošností a prostorností. V designech se do popředí dostávají odvážné barevné kombinace a vrstvení materiálu. Návrhářské duo je posedlé kontrastem a zároveň harmonií těch nejlepších látek s inovativními, až technickými úpravami povrchů. 

Dvojce je aktuálně na módním poli velmi úspěšná a jejich móda, která je postavena na vysokém kontrastu je určena pro milovníky městské módy, kteří udávají trendy a nechtějí zapadnout do šedi ulice. Jejich styl stojí na hře barev, materiálů a tvarů. Módní editoři je přirovnávají k úspěšné návrhářce, která stojí za stejnojmennou značkou, Jil Sander. 

 Roland Keplinger, který je vedoucím designového oddělení v Silhouette, říká: "Pracovat s duem Perret Schaad bylo velmi inspirující. Rychle jsme se jako designéři sladily. Bylo zajímavé kombinovat módní stránku věci s naším technologickým know-how."

Inovativní technologie Silhouette a designérský přístup Perret Schaad dal vzniknout reinterpretaci ikonického modelu TMA-The Icon. Model "Perret Schaad for Silhouette" Special edition vypadá jako fullrimový, celorámový model. Nabízí ale komfort při nošení, který poskytují bezrámové obruby a na který jsou již zákazníci zvyklí.

Tento postup byl umožněn díky nové technologii Silhouette, která dovoluje rám tisknout na samotnou sluneční čočku a vytvořit tak dokonalou iluzi. 

Kolekce Perret Schaad for Silhouette nabízí čtyři barevné kombinace, ze kterých si můžete poskládat úplně nový pohled na svět. Jak nová kolekce vypadá a jak vypadá taková spolupráce s designérským duem se můžete podívat na fotografie níže. “Perret Schaad for Silhouette” byla poprvé prezentována veřejnosti při berlínském týdnu módy Berlin Fashion week v lednu 2018. 

celákolekce

                                                                          

PerretSchaad for Silhouette 11

 

 

PerretSchaad for Silhouette 10

 

 

PerretSchaad for Silhouette 6

 

 

PerretSchaad for Silhouette 9

Zůstaňte v kontaktu

  • Na moklině 539/10 163 00 Praha
  • asistent@strabilia.cz
  • +420 235 313 313
  • www.strabilia.cz