Novinky

alphanadpis

Rakouský výrobce brýlí, Silhouette International, nastavuje laťku bezrámových brýlí pořádně vysoko s novou dynamickou řadou Alpha collection. Alpha je součástí kolekce Silhouette 2018 a na pulty obchodů se dostává právě nyní. Model Alpha je jednou z novinek, které Silhouette International představila při příležitosti veletrhu OPTI 2018 v Mnichově. Celou kolekci si prohlédněte v galerii níže. Po najetí myší na fotografii se zobrazí čísla modelů, tvarů a barev.


SH2746 Ads Optik A4 hoch BC2018 EN Alpha Woman

Přímočarý design nového modelu Alpha (SL 5516) připomíná architekturu velkého města. Najdeme tu ostré línie, hrany a rohy. Alpha kombinuje urbanistický odkaz s přírozenou individualitou a aktuální světové trendy s nadčasovým designem.

 

Nová kolekce bezrámových brýlí Alpha od Silhouette dodá nositeli velmi silný look v kombinaci s množstvím tvarů, které model nabízí. Od klasických přes velmi elegantní až po nápadné a odvážnější tvary pro mladistvě smýšlející a odvážné zákazníky.

 

Myšlenku a ideu zakladatelské rodiny Silhouette International, jenž se vždy řídila heslem, že brýle mají být vice než jen korekčním prostředkem, nový model Alpha dokonale rozvíjí a posouvá směrem k ještě většímu individualismu nositele.

 

Model Alpha se může pochlubit zbrusu novým nosníkem Silhouette, který je ve středu vice prohnutý. Model je dostupný se zabarvenými skly v šedé, modré a mintové. Skvělým doplňkem, který ochrání vase oči před ostrým městským sluníčkem jsou Style Shades. Style shades jsou zacvakávací sluneční klipy, které nekopírují tvar původního dioptrického skla a jednoduchým kliknutím tak získáte dvoje brýle v jednom. Style shades Silhouette se hodí na 99% všech bezrámových obrub Silhouette.

 

 

Na pulty českých a slovenských optik se tento nový model Alpha od Silhouette International dostane na přelomu ledna a února 2018.

 

 

 

 kolekcealphanadpis

 

 

 

alpha1alpha2 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

alpha4alpha5

alpha7

alpha8

 

 

alpha9alpha10

 

 

alpha12alpha13

             

alpha14alpha15

Zůstaňte v kontaktu

  • Na moklině 539/10 163 00 Praha
  • asistent@strabilia.cz
  • +420 235 313 313
  • www.strabilia.cz