Novinky

FOTOREPORTÁŽ: V Silhouette přivítali česko-slovenskou delegaci

"Netušila jsem, kolik ruční práce se skrývá za každou Silhouettkou," pronesla jedna z návštěvnic při prohlídce výrobních prostor společnosti Silhouette International v rakouském Linci. Ve dnech 30. - 31. října jsme pro naše zákazníky ze všech koutů Česka a Slovenska zorganizovali návštěvu centrály Silhouette International. Dohromady se návštěvy zúčastnilo dvacet dva zástupců českých a slovenských optik. Nejdelší cestu vážily optičky až z Košic. 


O akci je vždy velký zájem

Volná místa na tutou oblíbenou akci mizí vždy velmi rychle. Na českém a slovenském trhu je jak mezi odbornou, tak laickou veřejností, o značku Silhouette velký zájem, což nás, jako zástupce značky pro český a slovenský trh, velmi těší. Tentokrát jsme dokonce museli rozšiřovat kapacity. 

Jak se co dělá? 

Na úvod celého dne získali naši zákazníci jedinečnou možnost podívat se v Silhouette International pod pokličku. Viděli jsme, jak se brýle leští, jak se vyrábí stranice, nosníky a kloubky. Na vlastní oči tak mohli zákazníci vidět, kolik manuální práce se skrývá za každým rámem, který opustí brány Silhouette International.

Programem provázela area sales managerka Silhouette, paní Rita Kubinyi, která našim klientům odprezentovala aktuální trendy, představila a ukázala nové modelové řady a věnovala se i marketingu a správné prezentaci Silhouette v retailu. Odprezentovat svou značku přišli i zástupci značky neubau.

Brýle nad zlato, nebo ze zlata? 

Třešničkou na závěr pak byla návštěva showroomu Silhouette Ateliér, kde jsme si mohli prohlédnout nádherné kousky osmnáctikarátových zlatých brýlí Silhouette, které vznikly díky umu místních zlatníků a které se v jedné vybrané optice prodávají i u nás v České republice.

 

Na fotoreportáž z celé akce se můžete podívat níže: 

 

Zůstaňte v kontaktu

  • Na moklině 539/10 163 00 Praha
  • asistent@strabilia.cz
  • +420 235 313 313
  • www.strabilia.cz