Novinky

Seminář Silhouette v Brně slavil úspěch

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

Seminář Silhouette, který proběhl 23. 5. 2017 v Brně v hotelu International, slavil mezi účastníky velký úspěch.

Místo konání semináře, kterým se nakonec stal Hotel International, jsme museli dvakrát měnit, jelikož počet přihlášených předčil náš odhad zájmu o tento seminář. Počet účastníků, kteří se rozhodli do Brna přijet a strávit příjemný a informacemi nabytý den, se již měsíc před seminářem pohyboval okolo šedesáti nahlášených účastníků, což je i mezi většími zeměmi, kde firma Silhouette působí, velký překvapením. 


"Těší nás zájem našich partnerů o značku Silhouette. Jsem rád, že se počet odhlášek omezil na minimum a že jsme mohli v Brně přivítat více než šedesát účastníků," říká marketingový manažer Strabilia, s.r.o., Martin Novotný. 

Součástí semináře byly marketingové a prodejní prezentace, které zákazníkům odprezentovala sales managerka Silhouette, Rita Kubinyi. Zákazníci se dozvěděli spoustu užitečných informací o marketingových a prodejních strategiích Silhouette a získali také unikátní možnost prohlédnout si již nyní srpnovou kolekci brýlí Silhouette. 

"Seminář byl profesionálně připravený a počet účastníků mě potěšil," komentovala seminář Rita Kubinyi, která do Brna přijela spolu s Thomasem Furstenbergerem, který svou technickou částí semináře zahájil odpolední program. 

Tímto bychom chtěli všem, kteří do Brna přijeli poděkovat a popřát jim spoustu úspěchu se značkou Silhouette. 

IMG 7666

IMG 8721

IMG 8722

 IMG 8726

IMG 8728

IMG 8717

 

 

Zůstaňte v kontaktu

  • Na moklině 539/10 163 00 Praha
  • office@strabilia.cz
  • +420 235 313 313
  • www.strabilia.cz

Novinky