Novinky

Hodnocení uživatelů: 4 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

SIL A4 cross BC19 20 Aperture Accent Rings EN Copyrights til 06 2021

aperturecz


S každou novou bezrámovou kolekcí nás tato ikonická rakouská značka dokáže překvapit a přinést do tohoto segmentu něco nového a neokoukaného. V roce 2018 spustila Silhouette designovou revoluci a přivedla na trh kolekci TMA ICON. Accent rings (SL 5518). Tenký prstenec z materiálu SPX přesně obepíná brýlové sklo a dodává tak bezrámové obrubě celorámový look a šmrnc. Na tuto kolekci navazoval model Dynamics Colorwave Accent Rings (SL5500). Díky možnosti kombinovat barvy obrouček, tvary a barvy těchto prstenců se brýle plně přizpůsobí charakteru a stylu zákazníka. Tento průkopnický způsob nahlížení na estetiku bezrámových brýlí nese ovoce i na poli designérských ocenění. Kolekce Accent rings získala mimo jiné I prestižní ocenění Red Dot Design Award. 

Nyní se tato prémiová značka rozhodla svou řadu Accent Rings rozšířit o nový model Aperture (SL5550) a ukázat tak lásku pro detail v úplně novém světle: jemné výřezy které ještě vice zdůrazní lehkost a eleganci brýlí Silhouette. Šest nových tvarů s výřezy se krásně doplňují se stranicemi. 

Zatímco tři nové modely pro dámy, ženy, slečny a dívky prezentují výřezy v prstencích Accent Rings, tři nové mužské modely pracují s výřezy na stranicích. Barvy a tvary lze jako u ostatních kolekcí Accent rings kombinovat a upravit obroučku podle charakteru a stylu nositele. V kolekci pro pány najdeme krásný highlight model se zlatými stranicemi, tmavě černým prstencem a hrazdičkou, která je stale velmi trendy. Model Aperture se na pulty českých a slovenských očních optik dostane v srpnu 2019. Výběr těch nejzajímavějších tvarů a kombinací si prohlédněte níže. 

1

4

SL5550JG3530

3

sl5550FU6560

 

 

 

 

 

 

Zůstaňte v kontaktu

  • Na moklině 539/10 163 00 Praha
  • asistent@strabilia.cz
  • +420 235 313 313
  • www.strabilia.cz