Novinky

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

silhouette free stand nadpis

Silhouette přichází do českých a slovenských optik s novým prezentačním brandovým vybavením. Narozdíl od již známého Shop in Shopu, u kterého je nutností pevná fixace na retailovou stěnu, je Free Stand, jak je již z názvu patrno, samostatně stojícím prezentačním nástrojem. Free Stand lze umístit jak ke stěně bez pevné fixace tak i do prostoru. Free Stand má nahradit již ukončený brandový prvek Style centrum Silhouette.

Pokud máte zájem o umístění Free Standu i ve vaší optice, napište prosím na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  


freestandtomsaclanek

Free Stand má za úkol nahradit již zastaralé vybavení s názem Style centrum, které bylo u zákazníků velmi oblíbené. Aktuálně však již nezapadá do designového konceptu značky a proto došlo k uvedení tohoto nového prezentačního vybavení. 

Samotný Free Stand má kromě samostatného účelu vystavení brýlových obrub Silhouette také prezentační funkci. Ve variantě se zadním osvětleným panelem tak může sloužit i jako in-store reklamní plocha pro zvýraznení přítomnosti této ikonické rakouské značky ve vašem optickém retailovém prostředí. Každá varianta Free Standu je vhodná i pro zabezpečení ochrany proti krádežím a to pomocí uzamykatelného průhledného akrylového krytu. Kryt můžete vidět na fotografii, která pochází z Trenčína - Optika Martina. 

 

S variantou, která slouží také jako in-store reklamní plocha na značku Silhouette, zaujmete zákazníky především při umístění do prostoru, nebo se zadní stranou směřující ven do ulice. Zejména, pokud již nemáte tradiční výlohu ale spíše prosklenou stěnu. Při umístění Free Standu se zadní osvětlenou stranou směřující ven vytvoříte krásný a stylový poutač. Vizuál na zadní straně je natištěn na lehce transparentní fólii, která se vyměňuje při každé nové kampani. Celý Free Stand pojme celkem 43 kusů obrub Silhouette (40 kusů na prezentačních tácech + 3 kusy v tzv. highlight kostkách). 

Rozměry: 675x438x1945 mm

pohledyfreestand

 

dalsiumisteni 

dalsipriklady 

 

Zůstaňte v kontaktu

  • Na moklině 539/10 163 00 Praha
  • asistent@strabilia.cz
  • +420 235 313 313
  • www.strabilia.cz