Novinky

silcoverarticle


silhouettesunnadpis

Pro nadcházející sluneční sezónu přináší rakouská prémiová značka Silhouette čtyři nové sluneční kolekce. Pozornost si zaslouží i exkluzivní edice Titan Minimal Art, která oslaví dvacetileté výročí modelu TMA. Bezrámové sluneční modely z kolekcí Infinity, Accent Shades, Active Adventurer a Sun C-2 se na pulty českých a slovenských optik dostanou již v listopadu 2018. Celou sluneční kolekci budeme odborné veřejnosti prezentovat na veletrhu FOR OPTIK. 

I pro příští rok budou hlavními tématy sluneční kolekce Silhouette lehkost a nadčasovost tvarů a barev. Móda je pomíjívá, ale styl je věčný. Nejpřísnější nároky na kvalitu jdou ruku v ruce se zajímavými barvami a inovativními technologiemi a vytváří nadčasovou elegantní kolekci, která se neztratí ani v taškách a kabelkách těch nejstylovějších fashionistů a fashionistek. 

Sedmnáct nových modelů pokrývá široké spektrum různorodých stylů. Od lehce transparentních až po živé a jasné barvy. Každý jednotlivý model tak dotvoří výsledný look a dodá mu slunnou třešničku na závěr. Pod každým modelem najdete vizuál. 

modelaccentshades 

S novým modelem Accent Shades přináší Silhouette do slunečních modelů úspěšný prvek ve formě ultra tenkého rámečku z veleúspěšné dioptrické kolekce Accent rings.

Barevný mix pro dámské modely byl inspirován peruánským rodem modrých motýlů, kteří se můžou chlubit krásným tmavým pruhem na konci svých magických modrých křídel. Dámy si můžou vybírat z barev od šedé, růžové, mint až po lesklě karamelovou nebo zlatou a pánský pilotkový tvar je k dispozici v klasické zelené nebo hnědé.  

SIL A4 landscape DP EN AS w2

 

SIL A4 landscape DP EN AS m

 

modelc2

Skládací lehkost: kloubek modelu C-2, který se osvědčil v dioptrické kolekci, je nyní k dyspozici v modelu SUN C-2 8708 a 8709. Materiálový mix titanu a SPX je v kombinaci s barvami velmi zajímavý. Z tvarů si vybere každý, od klasických pilotkových tvarů až po hranaté. 

SIL A4 landscape DP EN SUN C2

 

modelactiveadventurer

Active Adventurer je maskulinní sluneční model pro sportovní nadšence. Dvojitý nosník, zakřivení báze 9 a nové jemné koncovky. Díky perfektnímu tvaru a extrémní lehkosti zajišťuje dokonalé pohodlí při nošení i během sportovních aktivit. Na výběr máte ze šedé, hnědé a černé barvy. Sportovní nadčasová klasika, která nikdy nezestárne. 

SIL A4 landscape DP EN ActAdvent

 

modelinfinitycollection

Ultralehký model Infinity s inovativní technologií “lens-in-lens” (neboli čočka v čočce, pozn.), kombinovaná s moderním materiálovým mixem a lineárním titanovým nosníkem a designovou stranicí. Oblíbená Infinity kolekce se také dočká svého refreshe. Klasické tvary ve stylu padesátých let se dočkaly moderní reinterpretace s matným finišem a zajímavými vzory. Metalické povrchy a vzory ve třech unisexových modelech vás dostanou. 

SIL A4 landscape DP EN InfCol

 

styleshades

V roce 2019 by neměly vaší pozornosti uniknout Style Shades. Rozdíl mezi slunečním klipem a style shades je jednoduchý. Zatímco sluneční klip přesně kopíruje tvar dioptrického brýlového skla, style shades může mít tvar úplně jiný a z dioptrických bezrámových brýlí tak vykouzlí stylovou sluneční záležitost. 2 v 1. Style shades se vyrábí ve více tvarech a barvách a jsou určeny pro bezrámové obruby Silhouette. 97% veškeré bezrámové kolekce Silhouette je kompatibilní se Style shades. 

SIL A4 landscape DP EN STYLE SHADES

Zůstaňte v kontaktu

  • Na moklině 539/10 163 00 Praha
  • asistent@strabilia.cz
  • +420 235 313 313
  • www.strabilia.cz