Novinky

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

Značka Nina Ricci, založená v roce 1932 Marií Nieelli a jejím synem Robertem Riccim, je průkopnicí francouzské Haute Couture ve světě. Značka nadále symbolizuje luxus, přirozenou eleganci, ženskost a smyslnost. 

Kolekce slunečních brýlí od Niny Ricci, vytvořená De Rigo Vision, oslavuje nadčasovou eleganci ikon šedesátých a sedmdesátých let. Kreativita a experimentování se spojují a vytvářejí moderní styl se současným, smyslným dojmem, založené na dokonalé kombinaci ležérního stylu a ženskosti, která odráží poetický francouzský šarm.

Kolekce Nina Ricci jaro/léto 22 je kaleidoskopem tvarů a barev: elegance a pohodlí se snoubí v jemných liniích a souladu. Brýle se stávají mluvčím smyslu pro styl, který se vyznačuje hravou ženskostí. Harmonické odstíny, kontrastní textury a opálové povrchy dokonale odrážejí nový přístup k barvě. 

Zlaté znaky loga vynikají na vyvážených objemech kovových a acetátových stylů, ale nejsou jedinými prvky, které diktují prestiž kolekce. Eklektický vzor pied-de-poule nachází nové interpretace na spáncích a motivech vyrytých na ráfcích, které - ve všech záměrech a účelech - vytvářejí efekt šperku.

 

nina ricci bryle 2022

nina ricci bryle dioptricke 2022

nina ricci bryle slunecni 2022

 

 

Značku Nina Ricci na českém a slovenském trhu distribuuje společnost STRABILIA, s.r.o., jeden z předních distributorů slunečních a dioptrických brýlí.

 

Zůstaňte v kontaktu

  • Na moklině 539/10 163 00 Praha
  • asistent@strabilia.cz
  • +420 235 313 313
  • www.strabilia.cz