Novinky

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

tradicerychlychkol

 

chopardfullarticle

 

Chopard a Mille Miglia letos oslaví důležité výročí třicetileté spolupráce. Chopard byl oficiálním dodavatelem časomíry a sponsorem závodu Mille Miglia od roku 1988. Mille Miglia je automobilový vytrvalostní závod veteránů a vintage aut. Letošní ročník proběhl od 16.-19. května 2018 na trase Briscia - Řím - Briscia. 


 De Rigo se rozhodlo toto významné jubileum oslavit novým modelem, který je věnován odkazu závodu Mille Miglia. Tento model limitované edice má výrazný sportovní nádech a skvělý design. Kovový střed, který je spolu s acetátem pozlacen 23k zlatem je výrazným prvkem celého modelu.

Po stranách najdeme spoiler, který je vyroben z nappa kůže a který celému modelu dodává onen závodní automobilový look. Koncovy stranic jsou také vyvedeny v kůži. Skla jsou polarizační a fotochromatická pro zajištění nejlepšího možného vidění za všech povětrnostních podmínek.  

Tento speciální MILLE MIGLIA model je zabalen v luxusní černé retro krabičce, která připomíná staré cestovní kufříky a v pouzdře, které má připomínat kožený cestovní kufřík. 

chopardskrinka

Zůstaňte v kontaktu

  • Na moklině 539/10 163 00 Praha
  • office@strabilia.cz
  • +420 235 313 313
  • www.strabilia.cz