Novinky

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

"DARING EVOLUTION" 1983-2023 byl poutavý workshop v Římě určený mezinárodnímu publiku s více než 500 hosty z celého světa, na který byla pozvána i společnost Strabilia.

De Rigo Group slavila 40. výročí vzniku značky Police, která vznikla v roce 1983, a diskutovala o dosažených milnících a budoucích projektech. Workshop se konal v úchvatném prostoru Salone delle Fontane, začal podmanivým příběhem značky a pokračoval nastíněním různých strategií pro nadcházející roky.

Zajímavým prvkem bylo úspěšné partnerství s týmem F1 Mercedes-AMG PETRONAS, které ilustroval speciální host Mick Schumacher. Značka Police se v průběhu let vyvíjela, přičemž se ale nikdy neodchýlila od svých základních hodnot a získala tak nové generace svou odvahou, odhodláním a dobrodružným duchem.

derigo group strabilia distributor bryli police

Další vývoj značky Police se vyznačuje novou identitou, a tou je "Odvážná evoluce." Police od svého vzniku nejlépe interpretuje odvážný duch těch, kteří odmítají hrát podle pravidel. Značka, která je svědkem neustále se měnícího světa, nyní přijímá modernější přístup, kde se skutečná síla neshoduje s klasickými stereotypy, ale s odvahou být sám sebou a schopností objevit vlastní individualitu a jedinečnost.

Brýle značky Police najdete na českém trhu díky distribuční společnosti Strabilia. Společnost De Rigo vydala speciální limitovanou edici slunečních brýlí ke 40. výročí značky Police, kterou Strabilia nabídla svým optickým partnerům. Novou kolekci dioptrických a slunečních brýlí Police představí Strabilia již v listopadu 2023!

derigo group strabilia distributor bryli

POLICE a FURLA nově v přímé distribuci společnosti DE RIGO

Tímto oznámením bychom vás chtěli informovat o změně v distribuci značek italského výrobce značek DERIGO. Tato italská rodinná společnost je výrobcem a držitelem mnoha vyrobních licencí významných značek brýlových obrub. 

Do 31. 10. 2023 zajišťovala distribuci a servis značek POLICE, FURLA, FILA a NINA RICCI naše společnost STRABILIA, s.r.o. Po vzájemné dohodě dochází ke změně v distribuci platné od 1. 11. 2023 a to následovně: 

  • Značky brýlí POLICE a FURLA přechází přímo pod distribuci společnosti DE RIGO na českém i slovenském trhu. DE RIGO tímto přebírá plnou zodpovědnost za servis a garanci v záruční době i za produkty prodané a dodané společností STRABILIA, s.r.o. 
  • Značky Nina Ricci a FILA zůstavají v distribuci společnosti STRABILIA, s.r.o. 

Kontaktní informace pro servis značek FURLA a POLICE: 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., +420 601 379 259

 

Zůstaňte v kontaktu

  • Na moklině 539/10 163 00 Praha
  • asistent@strabilia.cz
  • +420 235 313 313
  • www.strabilia.cz