Novinky

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

Sportovci vědí, že špičkových sportovních výkonů lze dosáhnout pouze při absolutní koncentraci. Od ledna 2023 nabízí společnost evil eye nový model prémiových sportovních brýlí, který sportovním nadšencům umožňuje stoprocentní soustředění: roadsense.

Tento nový model dokonale chrání oči před rušivými vlivy, takže sportovci sledují výhradně to, na čem skutečně záleží: svůj sport. Díky průběžným cylindrickým čočkám je sportovní design brýlí roadsense plně v kurzu. Vše MADE IN AUSTRIA!

 

evil eye roadsense znacka sportovnich bryli premiova strabilia clanek

Systém RoadSense odfiltruje rušivé vlivy.

Vítr kvílí. Déšť se snáší na zem. A je kousavý chladný den. Nic z toho však nepředstavuje problém, protože oči zůstávají soustředěné a zaměřené na trasu. Pokud máte pocit že vás špatné počasí a povětrnostní vlivy můžou omezit ve vašem výkonu, protože nevidíte dobře na cestu, hold my beer.

Prémiové sportovní brýle jsou posilou výkonu pro všechny sportovní disciplíny - zejména však pro sportovce na dvou kolech, od silničních závodů, přes horská a šotolinová kola až po triatlonovou scénu. Celorámové brýle stíní zorné pole sportovce a odstraňují tak veškeré rušivé vlivy. Díky filtrům PC zorníků s výhodou vidění se oči těší zvláštní ochraně proti nečistotám, dešti, větru a hmyzu. Extrémně odolný polykarbonátový filtr navíc poskytuje 100% ochranu proti UVA, UVB a UVC (UV 400).

Velmi nízká hmotnost, individuální pohodlí pro uživatele

Široká škála možností nastavení umožňuje sportovcům dokonale přizpůsobit roadsense tvaru hlavy. Součástí nabídky jsou dvě různé velikosti, cvakací nosník se dvěma nastaveními, třístupňové nastavení polohy stranice a speciální konstrukce s trakčním úchopem na koncovkách. To vše zajišťuje co nejlepší a nejbezpečnější úchop a pohodlí při nošení. Štítový tvar roadsense je válcovitý, a proto plně v souladu s trendem.  

Výjimečně nízká hmotnost brýlí roadsense hraje zvláštní roli ve vysoké úrovni pohodlí pro uživatele. Tuto nízkou hmotnost umožňuje materiál PPX®, který značka evil eye vyvinula speciálně pro své sportovní brýle.   Extrémně nízká hmotnost, přesto mimořádně pevná a pružná, zajišťuje neklouzavé, bezotlakové a bezpečné uchycení. Mimochodem, díky rychloupínacímu závěsu se zorník při velkém zatížení od obroučky oddělí. Poté jej lze snadno zacvaknout zpět na místo. Vše v rámci stoprocentní bezpečnosti.

 

evil eye roadsense znacka sportovnich bryli premiova strabilia clanek 2

 

Opticky dokonalé nasazení čoček díky technologii clip-in

Použití systému clip-in umožňuje nasadit čočky roadsense tak, aby odpovídaly zrakové ostrosti uživatele. To jednoduše znamená, že se korekční klip umístí za filtry. Jednou z význačných vlastností je, že společnost evil eye vyrábí své sportovní brýle a čočky na předpis v Rakousku z jediného zdroje, což umožňuje dosáhnout optimální shody mezi oběma komponenty.

Díky "Silhouette Vision Sensation Lab" v Linci/Rakousku má značka jeden z nejmodernějších výrobních závodů na čočky na předpis na světě. Každá čočka je naprosto jedinečná a vše je MADE IN AUSTRIA. Roadsense jsou k dispozici ve dvou velikostech a šesti trendových barevných kombinacích. Jeden příklad představuje bílý matný rámeček s aktivním modrým zrcadlovým štítem LSTⓇ.  LSTⓇ označuje špičkový filtrační systém Light Stabilizing Technology®. Zesiluje kontrasty a zajišťuje neustále dobré vidění, takže sportovci jsou vždy schopni vnímat situaci rychle a jasně. Kromě toho systém LST® vyrovnává extrémní výkyvy mezi světlem a stínem a také filtruje světelné vlny do 400 nanometrů, takže oči zůstávají soustředěné, místo aby trpěly únavou.

evil eye roadsense znacka sportovnich bryli premiova strabilia clanek 3 

Zůstaňte v kontaktu

  • Na moklině 539/10 163 00 Praha
  • asistent@strabilia.cz
  • +420 235 313 313
  • www.strabilia.cz