Novinky

Strabilia získala neubau!

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

S potěšením Vám můžeme oznámit, že se naše společnost stala prvním distributorem v našem regionu, který získal do svého portfolia novou značku neubau. 

 

neubau logo centered black

 

Úspěšná společnost Silhouette International, která ve svém závodě v rakouském Linci vyrábí brýle své vlastní značky Silhouette a pod licencí brýle adidas Sport eyewear, přináší na trh brýlí novou značku neubau.

neubau je značka, která vychází z odkazu vídeňské čtvrti Neubau. Čtvrť Neubau je pulzujícím podhoubím kreativity, mladické odvážnosti a nekonvenčního pojetí módy, stylu, designu a estetiky. Je to jedna z těch čtvrtí, kterou má každá světová metropole. Najednou se celý svět kolem vás promění, na každém rohu se nachází nově vznikající malé obchůdky, v průjezdu objevíte fotografický ateliér, lidé ve vnitroblocích podnikají zajímavé sousedské aktivity a celá čtvrť žije svým vlastním životem, jako stát ve státě. Zajeté styly a konvenční přístup k módě se zde opravdu nenosí. Tady frčí nezávislost. Jednou z takových čtvrtí je právě vídeňský Neubau, odkud nápad a myšlenka na značku neubau pochází. V Praze bychom takové místo našli v Karlině, nebo v Holešovicích. 

neubau Opti MUC 2017

Kolekce značky neubau jsou vytvořeny pro mladistvou generaci, která skrze svůj outfit a doplňky ráda dává najevo, že nejenom šaty, ale i brýle a doplňky dělají člověka. neubau stojí na pevných základech, které jsou zapuštěny v Silhouette International, kde se brýlím velmi úspěšně věnují již desítky let. neubau se také hlásí k odkazu ekologie. 

"Stálo nás to hodně úsilí, ale jsme rádi, že se nám podařilo se s neubau domluvit na partnerství a výhradní distribuci pro Českou republiku," říká marketingový specialista Strabilia, Martin Novotný. 

neubau Vám poprvé představíme v rámci našeho již tradičního setkání při příležitosti veletrhu OPTA 2017, které se bude konat 10. a 11. března 2017 v hotelu Holiday Inn v Brně v salóncích I a II. Čeká na Vás celodenní raut a sklenka či dvě dobrého vína. 

Key Visual A4 JAN 17 ToniMia optical

 

www.strabilia.cz

www.strabilia.sk

www.neubau-eyewear.com

 

 

Tagy:

Zůstaňte v kontaktu

  • Na moklině 539/10 163 00 Praha
  • office@strabilia.cz
  • +420 235 313 313
  • www.strabilia.cz