Novinky

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

Společnost Silhouette je hrdá na to, že může spolupracovat se začínající astronautkou Alyssou Carsonovou na své přelomové kolekci Titan Minimal Art, která je předzvěstí nové kapitoly její vesmírné odysey.    

 

silhouette bryle nasa clanek distributor bryli silhouette

 

Carsonová pomáhá prémiové značce brýlí pokračovat v cestě do vesmíru a zároveň podporuje svůj sen stát se prvním člověkem, který se zúčastní historické mise na planetu Mars. Jednadvacetiletá vizionářka si zakládá na korekčních brýlích a vzhledem k tomu, že Titan Minimal Art je synonymem pro vesmírný výzkum, stává se pro značku Silhouette dokonalou partnerkou.   

Na exkluzivním snímku se slavným módním fotografem Alexem Seifertem nosí Carson nejnovější obroučky TMA - LaLigne. Toto setkání dvou výjimečných talentů je součástí kampaně společnosti Silhouette na podporu mladých a emancipovaných žen. Obroučky TMA - LaLigne jsou samy o sobě vyjádřením ženské individuality. Nadčasová designová ikona se proměnila v trendsettera s oversized obroučkami s kočičím tvarem, které poskytují moderní, barevný a kosmopolitní vzhled, jenž doplňuje osobitý styl Carsonové.

Speciální model ikonické značky brýlí Silhouette zdobí obroučky v neonových barvách inspirované grafickými očními linkami, zatímco trojrozměrná souhra jejich akcentních kroužků nabízí svěží vzhled a efekt rozzářených očí. 

 

silhouette bryle nasa clanek

 

Obroučky Titan Minimal Art, vyrobené ze špičkového titanu, se při svém příchodu v roce 1999 staly v brýlovém designu absolutním synonymem pro lehkost. Inovativní design byl přijat přední vesmírnou agenturou a nosilo jej 73 astronautů na misích v celkové délce 86 833 hodin. Styly, které jsou odolné vůči výkyvům hybnosti a G-silám, si zachovávají perfektní a flexibilní tvar i v podmínkách nulové gravitace. Revoluční konstrukce bez pantů a šroubů navíc snižuje nebezpečí uvolnění dílů ve vesmíru.Inovativní brýle jsou i nadále certifikovaným standardem pro novou generaci astronautů, jako je Alyssa Carsonová. 

Zůstaňte v kontaktu

  • Na moklině 539/10 163 00 Praha
  • asistent@strabilia.cz
  • +420 235 313 313
  • www.strabilia.cz