Novinky

Hodnocení uživatelů: 4 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Police, vlastní lifestylová značka skupiny De Rigo, která letos slaví 40. výročí svého založení, obnovila - již pátým rokem po sobě - sponzorskou smlouvu s týmem formule 1 Mercedes-AMG PETRONAS.


Police bude oficiálním dodavatelem týmu, který díky osmi po sobě jdoucím vítězstvím v šampionátu konstruktérů nově definoval standardy F1™. Díky tomuto partnerství bude logo Police k vidění na přilbách Lewise Hamiltona a George Russella a sluneční brýle a optické obroučky této značky budou nosit jezdci i závodní tým. 

Závodní jezdci Lewis Hamilton a George Russell tak září na záběrech pořízených pro reklamní kampaň Police jaro-léto 2023 ve spolupráci s týmem Mercedes-AMG PETRONAS Formula 1. Série snímků, které oslavují osobnosti a odvahu jezdců, jež dokonale odrážejí styl a podstatu značky Police.

Massimo De Rigo, výkonný viceprezident skupiny De Rigo Group, k tomu uvedl: "Policie je v tomto ohledu velmi úspěšná: "Jsme nesmírně hrdí na obnovení prestižního partnerství mezi značkou Police - naší přední domácí značkou, která letos slaví 40. výročí - a týmem Mercedes-AMG Petronas Formula One Team.  Představuje to jedinečnou příležitost posílit naše vazby na jeden z nejpopulárnějších sportů na světě a opět se připojit k jednomu z nejlepších světových týmů na trati - týmu, s nímž sdílíme hodnoty dokonalosti, technologie a inovace."

Richard Sanders, obchodní ředitel týmu Mercedes-AMG PETRONAS F1, uvedl: "Tým Mercedes-AMG PETRONAS F1 má za sebou řadu úspěchů: "Police je ikonická značka, která se stala synonymem pro náš tým. Jsme proto přirozeně potěšeni, že můžeme naše partnerství prodloužit na pátý rok. Délka našeho trvalého vztahu podtrhuje naše společné hodnoty, které spočívají ve vysoké kvalitě, důrazu na detail a inovaci. Jsme nadšeni, že můžeme pokračovat v naší spolupráci, počínaje kampaní Police na jaro a léto, a oslavit jejich 40. výročí, ke kterému jim z celého srdce blahopřejeme."

Řada Police, která byla založena v 80. letech jako značka brýlí skupiny De Rigo, nyní zahrnuje rozsáhlou řadu výrobků, které se vyznačují prvotřídní kvalitou použitých materiálů a městským duchem.

Lewis Hamilton

 

George Russell

Zůstaňte v kontaktu

  • Na moklině 539/10 163 00 Praha
  • asistent@strabilia.cz
  • +420 235 313 313
  • www.strabilia.cz