Novinky

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

FOROPTIK2019


ZÁJEM ZE STRANY VYSTAVOVATELŮ ROSTE

Jediný odborný veletrh v Praze v podzimním termínu přináší mnoho novinek a tím oslovuje i široké portfolio vystavovatelských společností. Žhavé novinky představí i naše společnost STRABILIA, s.r.o. 

DOPROVODNÝ PROGRAM NABÍDNE ODBORNOST I ZÁBAVU

V pátek odpoledne budou probíhat odborné přednášky na aktuální témata v přednáškovém sálu přímo v hale 1 pod taktovkou Živnostenské komory českých očních optiků a České kontaktologické společnostia v sobotu odpoledne pak proběhnou ve Vstupní hale 1, sálu 1 valné hromady těchto obdobných partnerů veletrhu. 

Sobotní dopoledne nabídne panelovou diskusi v Hale 1 na top témata pro optiky, která rezonují oborem a také jedinečnou možnost dostat na jednom místě odpovědi i rozdílné pohledy na ně.

Společenský večer s heslem „Na stejné vlně“ pro vystavovatele a jejich zákazníky proběhne 4.10.2019 v Surf aréně nedaleko výstaviště PVA EXPO PRAHA. Stylová party se skvělým jídlem a pitím nabídne kromě neformálních setkání i vlnu adrenalinu v podobě indoorového surfařského simulátoru. 

Sobotní ráno si pak mohou vystavovatelé i návštěvníci zpříjemnit neformální snídaní v otevřeném meeting pointu s kavárnou přímo v hale 1. 

Pro návštěvníky je po oba dva dny připravena atraktivní soutěž, jejíž hlavní cenou je zapůjčení karavanu na týden.

Ocenění GRAND PRIX 2019 o nejinovativnější výrobek či technologii bude udělen na základě hodnocení odborné komise. 

 

ZAREGISTRUJTE SE JIŽ NYNÍ A VYHRAJTE UBYTOVÁNÍ V DOBĚ VELETRHU

Na webových stránkách veletrhu je možné se už nyní zaregistrovat a nepromeškat tak jedinečnou příležitost stát se součástí veletrhu FOR OPTIK a zúčastnit se tak obchodních jednání s řadou zahraničních i tuzemských partnerů. Zároveň je možné se zapojit do soutěže o ubytování pro 2 osoby v době veletrhu. 

Pro odborníky ze společností z oblasti optiky, optometrie, oftalmologie a souvisejících oborů na českém i zahraničním trhu je vstup po registraci zdarma.

Zůstaňte v kontaktu

  • Na moklině 539/10 163 00 Praha
  • asistent@strabilia.cz
  • +420 235 313 313
  • www.strabilia.cz