Novinky

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

opti2019cz


neubaulogo

cover

 

Poprvé v historii mnichovského veletrhu opti se veletrh rozšířil do šesti výstavních hal. Odezva od více než 28 000 návštěvníků a 631 vystavovatelů ze čtyřiceti různých zemí je jasná - OPTI kráčí správným směrem. 94 procent návštěvníků a 91 procent vystavovatelů hodnotí nový koncept opti těmi nejvyššími známkami. My jsme se do Mnichova vypravili také a dáváme anketě za pravdu

Naším cílem na veletrhu opti byly výstavní prostory značek, které na českém a slovenském trhu exkluzivně zastupujeme. Opravdu povedený veletržní stánek měla značka neubau a Silhouette. Z námi zastupovaných značek byly skvělě vidět také značky italské společnosti DE RIGO.

Ti z vás, kteří si z veletrhu odvezli bibli brýlové módy SPECTR nebo lednové číslo evropského vydání magazínu 20/20 mi dají za pravdu, že důležitost značky neubau ve světě brýlí stále roste. Titulní stranou lednového čísla 20/20 europe se totiž pyšní nový model z limitované edice neubau, Walter & Wassily, který pokračuje v tradici značky přinášet každý rok speciální řadu v prémiovém price pointu.

Více informací

 

 

 

           

 

       

      Více fotografií ze stánku neubau

 

IMG 9054

IMG 9053

 

IMG 9060

 

adidaslogo

 

IMG 9050

 

Značka adidas Sport eyewear představila nové modely wire SPX, které jsme Vám v premiéře představili již v listopadu na FOR OPTIK.

Brýle wire SPX mají velmi odvážný design s prvky městského urbanismu a architektury. Ostré hrany a úhly jdou ruku v ruce s aktuálním trendem na trhu s brýlemi, který byl vidět i na opti.

Oválné a kulaté tvary, které byly v popředí trendů poslední tři roky, pomalu ale jistě nahrazují geometrické ostré línie a zakřivení. Negativní prostor ve stranici, který zajistí ventilaci vypadá skvěle.

Více informací


 

 

 

 

 

 

 

 

     

    Více fotografií ze stánku adidas

IMG 9047

IMG 9045 

silhouettelogo

IMG 9038

 

Ikonická značka Silhouette soustředila svoji prezentaci na opti 2019 mimojiné na představení sluneční kolekce 2019. Krásné modely z kolekce Silhouette Sun 2019 našly své místo i ve známém časopisu SPECTR, který byl na opti k odběru. 

Kolegyni Zuzaně, která je obchodní zástupkyní Silhouette pro slovenský trh, velmi sluší model z kolekce Infinity, Silhouette 8705 v barvě 6040. 

Více informací

 

 

 

 

 

 

IMG 9039

 

 

 

 

 

Dalším fokusem Silhouette byla nová lednová kolekce Momentum, kterou jste již měli možnost spatřit na prvním ročníku pražského veletrhu FOR OPTIK v listopadu. Krásná kolekce bezrámových brýlí se inspirovala v hodinkářském řemesle a podle prodejů se jedná o oblíbenou kolekci u našich zákazníků. Co nevidět se dostane i na Moravu.

Více informací

   

 

 

 

   Více fotografií ze stánku Silhouette

 

IMG 9033

IMG 9030

    Příští rok se veletrh opti koná od 10 do 12 ledna 2020 v Mnichově. 

 

Zajímavá fakta: 92 % návštěvníků se vyjádřilo, že přijedou i v roce 2020 + návštěvníci do Mnichova přijeli obdivovat nové brýle ze všech          kontinentů + více než 500 Insta stories 

Zůstaňte v kontaktu

  • Na moklině 539/10 163 00 Praha
  • asistent@strabilia.cz
  • +420 235 313 313
  • www.strabilia.cz