Novinky

adidas3Dnadpis

AD42 43 Group

adidas Sport eyewear nabízí sportovcům unikátní příležitost nahlédnout do budoucnosti sportovního vybavení - inovativní nové modely evolver 3D_F a aspyr 3D_F, nejlehčí sportovní modely v historii značky adidas. Tyto nové ultralehké modely kombinují styl, výkon a technologickou inovaci. 

Modely evolver 3D_F a aspyr 3D_F se skládají z diamantového mřížoví, které je vyrobeno 3D tiskem a nabízí nové a neobjevené možnosti, kterých nelze dosáhnout pomocí tradičních výrobních metod. Jejich revoluční a odolná konstrukce váží pouhých deset gramů, což z nich dělá nejlehčí sportovní brýle jaké kdy značka adidas vyrobila. 

image.png

I přes tuto muší váhu jsou však modely evolver 3D_F a aspyr 3D_F nabité technologickými vychytávkami, které jsou u brýlí ze stáje adidas již zavedenou poznávací značkou. Nastavitelná nosní sedýlka, vycvakávací kloubek a pogumovaná vnitřní strana stranice pro perfektní zajištění  brýlí na obličeji i při rychlejším běhu. Nová konstrukce rámu nabízí také propracovanější ventilační otvory pro lepší cirkulaci vzduchu. 

 

AD42 evolver 3D F 75 6500 new ventilation structure

Roland Keplinger, designový ředitel adidas Sport eyewear říká: “Co se týče nových modelů evolver 3D_F a aspyr 3D_F, tak ta opravdová revoluce se skrývá v detailech. Použili jsme technologii DLS, nejnovější a nejpokročilejší technologii 3D tisku a vytvořili jsme dokonale propracované mřížoví, které tvoří konstrukci rámu.

Toho jsme docílili spojením světla, kyslíku a pokročilého materiálu k 3D tisku. Tyto nové modely jsou prvním vhledem do budoucnosti brýlového designu. Tohle je teprve začátek. 

Díky neomezeným výrobním možnostem, které 3D tisk nabízí, se designéři nemusí omezovat technologickými mezemi, ale můžou svoji kreativitu rozvinout jako nikdy předtím."

Unikátní porvrchová úprava poskytuje modelům evolver 3D_F a aspyr 3D_F odolnost proti teplotním výkyvům, UV záření, odbarvování a působení potu. Brýle, které jsou vhodné pro přímý zábrus najdete ve více barevných variantách s různými druhy polykarbonátových skel. 

Box AD43 evolver 3D F

 

Nové modely dostanou i zbrusu nové balení, které podpoří unikátnost této nové řady. Kromě nových modelů evolver 3D_F a aspyr 3D_F, které jsou kromě polykarbonátových zorníků plně vyrobeny pomocí 3D tiskárny, představí adidas také modely ad36_protean 3D_Xad37_tempest 3D_Xad38_proshift 3D_X, které kombinují stranice s diamantovým mřížovým z 3D tisku a střed ze známého materiálu SPX. Modely evolver a aspyr budou také k dispozici v plném SPX provedení. 

 

 

 

 

 

evolver 3D_F a aspyr 3D_F se na pulty českých a slovenských optik dostanou už v září 2018. Všechny tyto nové modely naleznete v novém dodatkovém katalogu, který si můžete stáhnout zde. 

 

PBA 9998

 

 

ad42evolvernadpis

 ad42group

 

ad43aspyrnadpis

 

ad43group

 

ad44evolvernadpis

ad44group

 

ad45aspyrnadpis

 

ad45group

Zůstaňte v kontaktu

  • Na moklině 539/10 163 00 Praha
  • office@strabilia.cz
  • +420 235 313 313
  • www.strabilia.cz