Novinky

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

nadpis

Na veletrhu OPTI 2018 se předvedla i značka adidas Sport eyewear a to v tom nejlepším světle. Jaké novinky si pro své příznivce značka připravila a na co se můžeme v nadcházejících měsících těšit? Model Zonyk aero se představí v doslova ořezané variantě pro trail running nadšence, kteří se z běhání domů nevracejí v úplně čistém stavu. V novém designu se představí jeden z vlajkových modelů značky adidas Sport eyewear a nově se adidas chystá ovládnout kromě cyklostezek a mtb tras i běžecké trasy. Běhání je klíčovým sportem adidas Sport eyewear pro rok 2018 a všechny kampaně tak cílí na běžce a běžecké komunity. V kampaních nezapomíná ani na ženy a dívky, které byly marketingově lehce opomíjeny. 


adidas Sport eyewear zažívá revoluci ve svém směřování. Značka, která vždy cílila výhradně na bikery a cyklisty se v roce 2018 otáčí směrem k běžcům a k běžeckým komunitám. Proč? Je to poměrně jasné. Běhání je v kurzu, závodní čísla pro amatérské nadšence jsou při pořádání závodů vždy beznadějně vyprodána dlouho před samotným závodem, na občasný běh, ať už kratší, nebo delší, si dnes vyběhne kde kdo. Na své věrné ale značka nezapomíná a v kolekci 2018 si troufáme říct vybere každý. Jaké novinky tedy můžeme čekat? 

 

adpacyr33

ad33pacyr

adidas Sport eyewear přináší nový model pacyr – odvážný a nadčasový design, který vynikne za každé situace. Ať už jako celodenní trendy sluneční brýle, nebo jako inspirace k uběhnutí ještě jednoho kilometru. Nabízí široké zorné pole díky velkému pilotkovému tvaru. Pacyr skvěle kombinuje funkčnost a design.

Stylový vzhled nového modelu klame tělem a stejně jako všechny modely adidas Sport eyewear si svou funkční stránku věci nechává skrytou pouze pro samotného nositele. Díky přilnavým pogumovaným vnitřním stranám stranic drží skvěle na hlavě a nastavitelná sedýlka zase zajistí skvělé držení na nose. Rychlost rovná se pacyr.

Model pacyr bude k dostání od dubna 2018.

 ad34tempest

 

 ad34tempestfotoJedním ze tří zbrusu nových modelů řady SPORT ESSENTIALS je model pro slečny, dívky a dámy, který dostal jméno TEMPEST. Moderní a nápaditý kočičí tvar spolu s trendy urbanisticky-zemitými a tlumenými barvami dodá vašemu běžeckému outfitu šmrnc a glanc. Sladit trikot s brýlemi nikdy nebylo tak jednoduché. 

Model má, stejně jako AD35, protiskluzovou vnitřní stranu stranic a nastavitelná sedýlka pro dokonalý pocit při nošení a při sportu. Rám je velmi lehký a odolný, jak je u adidas Sport eyewear již zvykem. 

Model tempest bude k dostání od dubna 2018.

 

ad35proshift

ad35proshiftfoto

Subtilní a jemný rám, urbanisický styl, zemité a tlumené barvy, lehkost, funkční sportovní pomůcka.

Tato slova nám popisují další z řady nových modelů, model ad35 PROSHIFT. Unisexový panto kulatý tvar, který je v roce 2018 stále v kurzu, spolu s velmi trendy barvami dělají z modelu PROSHIFT adepta na best seller. SPX materiál, pogumovaná vnitřní strana stranice, nastavitelná sedýlka. 

 

Model proshift bude k dostání od dubna 2018.

 

 

 

jakvamtobudeslusetnadpis

 

souhrnnénovéesentials

 

EVILEYENADPIS

Snímek obrazovky 2018 01 19 v 12.16.15

Jeden z nejúspěšnějších modelů adidas Sport eyewear, EVIL EYE HALFRIM a EVIL EYE HALFRIM PRO, se po dlouhých letech, ve kterých kraloval prodejům po celém světě, dočkal redesignu. Od základů se změnila hlavně stranice, která působí mnohem dynamičtějším dojmem než dříve. Nově na stranici najdete celé logo adidas, které nahradilo známou pyramidku ze tří pruhů.

Model, který byl značen jako A180/A199 ve velikosti XS, A168/198 ve velikosti S a A167/A181 ve velikosti L, dostal nově označení AD08 pro verzi EVIL EYE HALFRIM PRO a AD07 pro verzi EVIL EYE HALFRIM. 

AD07 75 9300Nejprodávanější model z řady EVIL EYE HALFRIM PRO, který nově najdete pod označením AD07 9300. Fotochromatická čočka VARiO tuned s kategorií zatmavení 0-3. 
 

 pantonenadpis

Snímek obrazovky 2018 01 17 v 11.15.37

PANTONE, americká společnost, která založila PANTONE institut barev vyhlašuje na základě trendů každoročně barvu roku, která se bude následně objevovat téměř všude. Od bytového designu přes oblečení a nevyhne se ani našemu odvětví. Pro letošní rok se dle předpovědi trendů stala barvou roku ULTRA VIOLET, česky ULTRAFIALOVÁ. adidas Sport eyewear tento trend zachytil a přináší na trh nová skla, která  dostala název VIOLA MIRROR a objeví se téměř ve všech modelech adidas Sport eyewear pro rok 2018. VIOLA MIRROR sklo se zrcadlovou úpravou vypadá opravdu skvěle. Posuďte sami. 

AD07 75 6600

model Evil eye halfrim PRO AD07 75 6600, pro označení velikosti se za číslo modelu přidá označení XS, S, nebo L. 

ad09 6600

model EVIL EYE EVO PRO, AD09 75 6600, pro označení velikosti se za číslo modelu přidá označení XS, S, nebo L. 

violamirror3

model ZONYK EARO MIDCUT PRO, AD 11 75 6600. 

 Na mezinárodní konferenci zástupců adidas Sport eyewear jsme si mohli nové VIOLA MIRROR od adidas Sport eyewear vyzkoušet již v létě a posuďte sami, že ULTRA FIALOVÁ vypadá na reálných fotografiích opravdu báječně. Na fotografiích je náš kolega, Martin Novotný, který nová skla popsal následovně: 

 VIOLAMIRROR

"VIOLA MIRROR je nová polykarbonátová čočka od adidas Sport eyewear, která byla vyvinuta speciálně pro rok 2018 jako doplněk již tak širokého sortimentu čoček adidas. Je to čočka na pohled opravdu efektní a zajímavá a vypadá skvěle ve všech modelech. Spadá do kategorie čoček číslo 3 s propustností světla 17%. Sklo vypadá luxusně zejména v modelech ZONYK ale hodí se skvěle taky do modelů SPORT ESSENTIALS. Vyzkoušel jsem všechny modely, ve kterých se letos VIOLA MIRROR objeví. Fialový odstín skla přináší mírně chladivý efekt na oko a pohled skrze čočku je velmi příjemny a nerušivý. Čočka je opravdu velmi efektní a nápadná, takže zákazníci, kteří chtějí spíše zapadnout s tím můžou mít menší problém." 

Martin Novotný, marketingový specialista STRABILIA, s.r.o. 

violamirrorall

SEREZANYZONYK

Jedna z hlavních novinek ze segmentu SPORT je ZONYK AERO MIDCUT PRO, model AD11. Jedná se o upravený model ZONYK AERO PRO. Speciálně ořezaná polykarbonátová čočka má za cíl zlepšit proudění vzduchu při náročných běžeckých podmínkách při trail runningu. Proudění vzduchu v obrubě je při trail runningu zcela jiné než při silniční, či horské cyklistice. Obruba je co do hmotnosti díky ořezu lehčí než ZONYK AERO PRO. 

Německý horský běžecký šampion, Anton Palzer říká: "Když běžíte ve městě, je to svým způsobem pohoda. Když se ale musíte ve velké rychlosti na horách vyhnout kamenům, kořenům, které se kroutí jako hadi a různým jiným přírodním překážkám, je nezbytné zachytit každý detail na trati tak rychle, jak jen to jde. ZONYK AERO MIDCUT PRO drží skvěle na obličeji a poskytuje opravdu široké zorné pole."  

zonykmidcutmodel ZONYK EARO MIDCUT PRO, AD 11 75 6600.  

zonykaeromidcut2 model ZONYK EARO MIDCUT PRO, AD 11 75 9400

 

 Jak už jistě víte, adidas Sport eyewear poběží v roce 2018 jako po másle. S novými modely, které Vám již brzy představíme, nemůžete s adidasem šlápnout vedle. Všechny modely aktuální kolekce naleznete v katalogu adidas Sport eyewear 2018. 

 

stahnoutkatalog

 

STRABILIA, s.r.o.

Zůstaňte v kontaktu

  • Na moklině 539/10 163 00 Praha
  • office@strabilia.cz
  • +420 235 313 313
  • www.strabilia.cz