Novinky

adidas Sport eyewear - novinky 2018

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

 Rok 2018 se nezadržitelné blíží a my už víme, co nového adidas chystá. 

AEW RUNNING FW17 PORTRAIT A3 horizontal female EN DE

 

adidas Sport eyewear je prémiová značka sportovních brýlí, které jsou od samého počátku výroby tvořeny v úzké spolupráci se sportovci pro sportovce. Brýle adidas Sport eyewear se jako jedny z mála brýlí ze sportovního segmentu vyrábí v Evropské unii, konkrétně v rakouském Linci od roku 1991.

Na nedávné konferenci GBC 2017, která proběhla v rakouském Linci a které se zúčastnili všichni zástupci adidas Sport eyewear z celého světa, byly představeny novinky ze stáje adidas Sport eyewear. 

Tři nové modely. AD30, AD31 a AD32 z řady Sport essentials - vyvážené spojení nadčasového designu a funkčních technologií. Minimalistický design brýlí zaručuje lehkost, která tady u modelů adidas Sport eyewear nikdy nebyla. Trend ve snižování hmotností se neprojevuje jenom u chytrých telefonů, ale také u brýlí. Nastavitelná sedýlka, vnitřní pogumovaná strana stranice, lehkost. To jsou tři pilíře, na kterých tyto nové modely stojí. Pojďme si je představit. 

Tyto tři nové modely jsou výsledkem spotřebitelského výzkumu adidas mezi běžci, který proběhl v Londýně, Berlíně a New Yorku. Na základě tohoto výzkumu vyplynulo, že ideální brýle pro běžce by měly být velmi trendy a moderní, aby bylo možno brýle nosit i pro volnočasové aktivity. Zredukovaná a ultralehká konstrukce těchto nových brýlí neváží ani 20 gramů. Díky této změně poskytují tyto nové modely ještě větší pohodlí při běžeckém tréninku. 

AD30 - WAYFINDER

AD31 - BEYONDER

AD32 - PROTEAN

 

 

 

Zůstaňte v kontaktu

  • Na moklině 539/10 163 00 Praha
  • office@strabilia.cz
  • +420 235 313 313
  • www.strabilia.cz