adidas Sport eyewear a česká cyklistika

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení

Strabilia, s.r.o., fandí české cyklistice.

Strabilia, s.r.o., jako exkluzivní distributor adidas Sport eyewear pro český a slovenský strh, se stala hrdým partnerem a oficiálním sponzorem nejlepšího českého bikerského týmu SRAM MITAS TREK MTB TEAM. Tým SRAM MITAS TREK MTB TEAM zásobujeme sportovnými brýlemi adidas Sport eyewear. Prvním závodem, na kterém závodníci týmu jezdili pod vlajkou adidas Sport eywear, byl první závod světového poháru v Novém Městě na Moravě.

Forma Jana Škarnitzla se v tomto prvním závodě uplně neprojevila. Přesto dojel v elitní kategorii muži ELITE do cíle jako nejlepší český biker.

Při druhé zastávce světového poháru v rakouském Altstadtu zajel Honza svůj nejlepší výsledek kariéry ve světovém poháru. V natřískané konkurenci obsadil desátou příčku a vylepšil si tak své maximum ve světovém poháru.

Ještě lépe se Honzovi Škarnitzlovi vede v české kotlině, kde je aktuálně nejlepším českým bikerem.

V neděli 4.7. se konal další závod Českého poháru na Zadově, ve kterém Honza obsadil skvělé 2. místo a upevnil si tak pozici vedoucího závodníka Českého poháru. Květen byl celkově pro Honzu velice dobrý měsíc. Podařilo se mu zvítězit na Šela Maratonu (7.5). V extrémně těžkých podmínkách zajel 2. místo v závodě Českého poháru v Peci pod Sněžkou (14.5.), kde den předtím získal titul Mistra ČR v jízdě do vrchu. V těžké konkurenci se mu podařilo obsadit výborné 2. místo na dnes již kultovním závodě Pražské schody (17.5.), kde nestačil pouze na Jaroslava Kulhavého.