Novinky

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

faconnablesevraci

Značka Façonnable byla založena v Nice v padesátých letech Jeanem Goldbergem a ihned se stala světoznámou uznávanou značkou v pánském módním světě. 


F18 COM OPT NV264 A4portrait 72dpi

 

 

Značka Façonnable byla založena v padesátých letech Jeanem Goldbergem a ihned se stala světoznámou uznávanou značkou v pánském módním světě. 

Prvními zákazníky salónu Façonnable byly hvězdy stříbrného plátna, které potřebovaly ušít slavnostní oděvy pro příležitosti jako např. filmový festival v Cannes. Brzy se krejčovské studio proslavilo po celé Francouzské riviéře. 

Façonnable eyewear je o luxusu bez zřejmých hlasitých znaků, hraje se o nejmenší detaily. Ke každé nové kolekci brýlí je přistupováno jednotlivě: Façonnable jeans, progressline, new vintage nebo visiosun.

První kolekce brýlí Façonnable se datují do roku 1987, kdy se značka rozrostla o eyewear segment. 

Dioptrická a sluneční kolekce nabízí mužům, kteří nehledají aktuální pomíjivý trend, ale raději by brýlemi dozdobili svůj outfit bez diktátů módních domů, stylové obruby ve skvělé kvalitě a s francouzským šarmem. 

Značka se do našeho portfolia vrací po jednáních na letošním ročníku italského veletrhu MIDO. Pár kousků z aktuální dioptrické kolekce si můžete prohlédnout níže.

 

 

FJ936 MANO

NV247 E292

FP2255 MA69

 

 

 

 


 

 

 

 FP2248 GUNO

 

 

 

 

FP2262 MA32

Zůstaňte v kontaktu

  • Na moklině 539/10 163 00 Praha
  • office@strabilia.cz
  • +420 235 313 313
  • www.strabilia.cz

Novinky