Kariéra

Náplň práce

  • fakturace v programu Pohoda
  • spolupráce s účetním oddělením
  • obchodní administrativa
  • kompletní zpracování obchodních případů, ceníky, karty, reklamace
  • emailová komunikace s dodavateli v AJ
  • komunikace a úzká spolupráce s obchodními zástupci společnosti
  • evidence došlých objednávek
  • inventury, tvorba, aktualizace a zadávání novinek do interního systému

Požadujeme

  • minimálně středoškolské vzdělání, anglický jazyk PODMÍNKOU
  • lepší uživatelskou znalost MS Office, Internet
  • komunikační a organizační schopnosti
  • aktivní přístup ke svěřeným úkolům
  • pečlivost, týmové ducha, smysl pro detail

Nabízíme

  • Perspektivní zaměstnání v zavedené firmě
  • Příjemný menší kolektiv, motivující ohodnocení
  • Práce na hlavní pracovní poměr
  • Nástup možný ihned
  • Zaměstnanecké výhody a benefity

Máte co nabídnout?

Pošlete nám životopis!

Zůstaňte v kontaktu

  • Na moklině 539/10 163 00 Praha
  • office@strabilia.cz
  • +420 235 313 313
  • www.strabilia.cz

Novinky